Kniha

Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 příspěvků - 1. až 9. (celkem z 9)
  • Autor
    roman
    Člen

Zdravim, neviete ci sa este da niekde zohnat tato kniha: Arové v přírodě i lidské péči (Rosemary Low)? Všade kde som pozeral je vypredana.

V klasické distribuci už není, ale když si dáte inzerát na nějaký chovatelský web, určitě ji seženete. Také se mi to tak poštěstilo a ozvalo se mi víc majitelů, kteří ji byli ochotni prodat. Můžete taky zkusit napsat do vydavatelství Dona, zda jim ještě nějaký výtisk nezbyl. Loni měli jeden nebo dva na výstavě Exotika v Lysé nad Labem.

roman
    Člen

Inzeraty som podal aj na ifaune, aj na bazosi SK,CZ a ziadne odozvy. Skusim napisat este do vydavatelstva mozno sa postasti. Dakujem za radu 🙂

roman
    Člen

Takze odpoved z vydavatelstva Dona prisla negativna. Vsetky knihy su uz rozpredane.

Nezbývá než inzerovat, inzerovat a inzerovat.

Kniha je určitě velkým přínosem pro chovatele ale záleží hlavně na ochotě kolik času je každý ochoten obětovat při sběru volně rostoucích plodin.

Tady je ale řeč o knize Arové v přírodě a v lidské péči, nikoli o Výživě papoušků 🙂

Tak to se tedy omlouvám. Nějak mě utkvěl v paměti ten článek o nové knize.

No, ten utkvěl v hlavě řady lidí, některým dokonce nedal spát, jak jsem se dnes přesvědčil z jednoho naštvaného telefonátu.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 příspěvků - 1. až 9. (celkem z 9)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.