O čem byste chtěli číst na Ararauna.cz?

Úvodní stránka Fóra Jak začít psát do fóra O čem byste chtěli číst na Ararauna.cz?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
 • Autor
  Příspěvky
 • #2490

  Chybí vám na tomto webu nějaká témata, máte námět na článek nebo byste chtěli sami něco napsat? Tipy můžete dívat i prostřednictvím diskusního fóra. Uvítáme i nápady, jak stávající obsah zlepšit. Rozhodně nemáme patent na rozum, rádi si necháme poradit 🙂

  #2496
  ivetast
  Člen

  Vím že je to obtížné, ale já bych ocenila nějaké hodnocení chovatelů, aby člověk věděl, který je odpovědný, kde se mohou koupit mláďata zdravá. Případně publikovat nějaké články o jednotlivých chovatelích a teoreticky mít možnost hodnocení od ostatních, dle jejich zkušenosti.

  #2497

  To není špatný nápad, ale musel by se vymyslet systém hodnocení, který by nikoho nepoškozoval. Zatím tu vydáváme reportáže z návštěv a rozhovory – pravda, poslední dobou na ně nebylo tolik času, aby brzy by měly zase přibýt nové. A z opačné strany, negativní případy, mají taky zastoupení v několika článcích. Ono je těžké někoho veřejně hodnotit a zároveň se vyvarovat toho, aby to dotyčný nebral jako záměrné poškozování. Každopádně díky za námět, popřemýšlím o tom!

  #2498
  Rozarka
  Člen

  Hezký den,mě by se líbil seznam chovatelů jako takových.Např pro Královehradecký kraj,Středočeský atd…Někdy je opravdu problém najít chovatele,tedy pokud nejste z Brna :-)Každý chovatel by se zaregistroval a popř. kupující by zanechávali nějaká hodnocení,jak jsou spokojeni atd..
  Např.pan Novák Karel-střední čechy-chov žaků,ar.

  #2502

  Takovou databázi už některé weby zkoušely dělat. Problém je v tom, že řada chovatelů, zvláště vzácnějších a dražších druhů, raději nechce být nikde zmiňovaná, protože se celkem logicky bojí zlodějů. Ale dá se to udělat jako dobrovolný seznam, kdy si chovatelé sami vyplní profily a při hledání by se dali filtrovat podle krajů (a třeba i okresů) a taky podle chovaných druhů papoušků. Uvidíme, zda něco takového existuje pro WordPress, na kterém Ararauna.cz funguje.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.