Reklama

Proč inzerovat na webu Ararauna.cz? Jde o první internetový deník pro chovatele papoušků, tvořený jako profesionální médium opravdovými novináři. Snaží se informovat o všech důležitých událostech z domova i ze světa, které by měli znát chovatelé v České republice, ať už se zabývají odchovem exotického ptactva, nebo mají ochočeného papouška jako domácího mazlíčka.

Oproti jiným podobně zaměřeným médiím máme výhodu pravidelné aktualizace. Ararauna.cz je internetový magazín s denní aktualizací. Nejsme omezeni žádnou uzávěrkou, dokážeme flexibilně reagovat na aktuální události a sami aktivně vyhledáváme zajímavá témata. Přicházíme s původním zpravodajstvím, publicistikou a rozhovory. Dáváme informace do souvislostí.

Ararauna.cz se nevyhýbá ani kontroverzním tématům, zároveň si ale hodlá udržet nestrannost a nadhled. Má ambici stát se přirozeným místem pro výměnu názorů a zkušeností mezi slušnými chovateli a prostřednictvím mainstreamových médií šířit osvětu o chovu papoušků mezi širokou veřejnost. Plně využívá všech možností sociálních médií i kontaktů mezi novináři z tištěných, elektronických i internetových médií.

Jaké jsou možnosti inzerce na Ararauna.cz?

Vaše potenciální klienty můžete oslovit prostřednictvím klasické bannerové reklamy, tematických PR článků, jsme však také otevřeni netradičním formám inzerce. Rovněž se můžete prezentovat formou partnerství našich vybraných projektů. Můžeme vám vytvořit kampaň ušitou přímo na míru vaší společnosti, která zasáhne přesně definovanou cílovou skupinu a maximalizovat tak její efektivitu.

Pokud máte zájem o inzerci na webu Ararauna.cz, neváhejte nás kontaktovat:

 

Jan Potůček
šéfredaktor a vydavatel Ararauna.cz
jan.potucek@ararauna.cz
tel.: +420 606 222 928