Studie: loriům se v australských městech daří lépe než v divoké přírodě
UVNITŘ VIDEO – K zajímavému závěru došli vědci z Australského muzea v Sydney, kteří zjišťovali, proč stoupá počet nektarožravých loriů ve velkých australských aglomeracích. Papoušci, kteří jsou závislí na rozkvetlých stromech a keřích, a podobně jako jihoameričtí kolibříci sají nektar z květů, podle jejich zjištění dokonce dávají přednost životu ve městech a příměstských oblastech před … Pokračování textu Studie: loriům se v australských městech daří lépe než v divoké přírodě
Pro vložení na váš web používající WordPress, zkopírujte a vložte tuto adresu URL
Pro vložení obsahu, zkopírujte a vložte tento kód na váš web