Žena skončila u soudu kvůli nadávkám, kterými papoušek častoval její sousedku

Žalobě kvůli nadávajícímu papouškovi čelí žena z amerického státu Rhode Island. Lynne Taylorová naučila svého kakadua sprosté nadávky, kterými začal častovat její sousedy. Těmi jsou „shodou náhod“ Taylorové exmanžel Craig Fontaine a jeho nová přítelkyně Kathleen Melkerová. Právě na ni měl papoušek často i čtvrt hodiny v kuse volat „děvko!“, napsal místní časopis Providence Journal. Majitelka papouška tvrdí, že jde o náhodu, její sousedé si jsou ale jisti, že šlo o promyšlený čin.

Kakadu Willy vzbudil pozornost médií, když soud zamítnul žádost advokáta jeho chovatelky o zamítnutí žaloby kvůli vágnosti případu a jeho protiústavnosti. Ženě zatím bylo sděleno obvinění z porušování městské vyhlášky o chovu domácích zvířat a jejich nadměrné hlučnosti, kterou by mohli obtěžovat sousedy. Majitelka Willyho měla navíc házet sousedům přes plot kameny a vyhrožovat přítelkyni svého bývalého muže, že utopí její kočku.

ČTĚTE TAKÉ: Vadí sousedům křik papoušků ve vaší voliéře? Mohou vám je zakázat

Sousedé Lynne Taylorové se domnívají, že by těžko chtěla učit papouška tak sprosté nadávky, pokud by ptáka nechtěla zneužít k jejich zesměšnění. Providence Journal vypsal anketu mezi čtenáři, v níž se ptal, zda má být kakadu Willy nějak omezen na svých právech mluvit si, co chce, kdy chce a kde chce. Výsledek vyšel jednoznačně ve prospěch sprostého papouška. Na výsledek soudního jednání se zatím čeká.

1 komentář

  1. Lenka napsal:

    Chudák Willy je v tom nevinně 😀 Ale kvůli hlouposti dospělých si to doufám bobek nebude muset schytat! Lidská hloupost je fakt bezmezná!!!! Musím poděkovat našim sousedům – máme skvělé tolerantní sousedy! 🙂 Taky proto jim naši papoušci nenadávají 😀 😀 😀

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..