Vánoční fotosoutěž Ararauny zná vítěze. A brzy odstartuje nová, lednová

Mníšek šedý o VánocíchUVNITŘ VÍTĚZNÉ FOTO – Snímek ochočeného ary ararauny Gucciho jako vánočního andělíčka zvítězil ve vánoční fotosoutěži diskusního fóra Ararauna.cz. Ze všech čtrnácti soutěžních fotografií dostala nejvíc hlasů od návštěvníků fóra právě tato od uživatele s přezdívkou Lentilak. Gratulujeme a zasíláme cenu v podobě hračky pro papouška Ohnivá čára od eshopu Čoko-papoušek.cz. Zároveň ale musíme upozornit na jednu nemilou věc, která se při hlasování odehrála. Někteří uživatelé se snažili v soutěži podvádět tím, že si vytvářeli nové účty a s nimi pro sebe hlasovali. Těmto uživatelům byly všechny duplicitní hlasy strženy.

Vítězná fotografie z vánoční fotosoutěže diskusního fóra Ararauna.cz (Foto © Lentilak)

Vítězná fotografie z vánoční fotosoutěže diskusního fóra Ararauna.cz (Foto © Lentilak)

Doufáme, že v příští soutěži se tato nepříjemná věc již nebude opakovat, navíc budou přesně určena pravidla a kdo je poruší, bude ze soutěže diskvalifikován. Pokud vás naše fotosoutěže zaujali, můžete se připravovat na další, lednovou, která bude vyhlášena v nejbližších dnech. Tentokrát budou její tématem nejoblíbenější pamlsky vašich papoušků. Nejzajímavější snímky s hodujícími papoušky bude možné vkládat do speciálního diskusního vlákna na foru Ararauna.cz až do konce ledna a poté o vítězi rozhodne anketa, stejně jako v případě listopadové a prosincové fotosoutěže. I tentokrát se vítěz může těšit na věcnou cenu.

Uvítáme, když se fotosoutěže zúčastní i ti chovatelé papoušků, kteří nemají ochočeného domácího mazlíčka, ale větší voliérový chov. I tito papoušci mají dozajista oblíbené pochoutky, u jejichž konzumace je můžete vyfotit. Fotosoutěž tak zároveň bude sloužit i jako soubor zajímavých tipů na zpestření běžných krmných dávek pro papoušky. Vítěz fotosoutěže si kromě věcné ceny zajistí vystavení nejlepší fotografie na titulní straně diskusního fóra Ararauna.cz po celý následující měsíc. A nezapomeňte – hlasovat v soutěži může každý jenom jednou, ale to neznamená, že byste nemohli oslovit své přátele a známé, aby vás svým hlasem podpořili.

Úvodní foto: Wikimedia Commons © Geeviss

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..