Ararauna.cz spouští vlastní e-shop s dárkovými a dekorativními předměty

Plánovali jsme to dlouho, a protože nejsme pověrčiví, spouštíme náš e-shop v pátek třináctého. Co můžete od eshop.ararauna.cz očekávat? Rozhodně ne krmivo a chovatelské potřeby, na to v Česku existuje už celá řada profesionálních i úzce specializovaných internetových obchodů. Náš e-shop se zaměřuje na dekorativní a dárkové předměty. Startujeme s plakáty, hrníčky, plecháčky a zarámovanými obrazy, na kterých naleznete originální ilustrace Lucie Izerové. Ze začátku jde o různé druhy arů, ale brzy přibydou další papoušci (určitě uvítáme vaše návrhy a necháme se inspirovat).

Originální plakáty formátu A2 (42 x 59,4 cm) jsou zhotovené digitálním tiskem na kvalitním papíře a můžete si je pořídit buď samostatně, nebo i zarámované v černém rámečku a s černou paspartou (velikost zarámovaného obrazu je 50 x 70 cm). Na každém plakátu je dole napsaný český a latinský název vyobrazeného papouška, a všechny plakáty mají i anglické verze (název druhu v angličtině a češtině).

Autorské ilustrace se objevují i na potiscích hrnečků o objemu 330 ml a plecháčků o objemu 300 ml. Z druhé strany je pak potisk nového loga webu Ararauna.cz, které má nejprve premiéru na e-shopu a později se objeví i na samotném webu společně s jeho plánovaným redesignem (přeci jenom vychází ve stejné podobě již deset let).

Na eshop.ararauna.cz si můžete pořídit také brožuru Žako v CITES I, kterou redakce webu Ararauna.cz vydala u příležitosti zařazení papoušků žako do první přílohy mezinárodní úmluvy CITES a která obsahuje důležité informace o způsobu značení a registrace žaků, ale i o jejich krmení, chovu a další praktické rady.

Nezůstane jen u současného sortimentu, takže se určitě vyplatí náš e-shop pravidelně sledovat. Už teď se můžete těšit na potištěná trička, mikiny a další textilie, různé samolepky i praktičtější a někdy i trochu ztřeštěné dárky.

Vaši

Honza Potůček & Lucka Izerová
provozovatelé eshop.ararauna.cz

Předchozí článek

Přehled ptačích burz a výstav pro víkend 13. až 15. května 2022

Dálší článek

Brazílie už zná termín vypouštění arů škraboškových do přírody. Zbývá necelý měsíc

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nejčtenější