Pomozte nám vybrat nejlepší snímek z vánoční fotosoutěže Ararauny!

Žako a VánoceCelý prosinec mohli uživatelé diskusního fóra webu Ararauna.cz nahrávat fotografie s tematikou papoušků a Vánoc. Nyní ze všech soutěžních snímků vybíráme ten nejlepší, jehož autor obdrží hračku pro papouška od eshopu Čoko-papoušek.cz a vítězná fotografie bude vystavena po celý následující měsíc na titulní straně diskusního fóra Ararauna.cz. S výběrem nám můžete pomoci i vy. Stačí, když se zúčastníte hlasování přímo v diskusním fóru zde. Hlasovat mohou pouze registrovaní uživatelé, ale založení uživatelského účtu je velice jednoduché a věříme, že jej využijete i jinak, než jen k hlasování v soutěži.

Do vánoční fotosoutěže diskusního fóra Ararauna.cz dorazilo čtrnáct snímků od chovatelů z celé České republiky. Na fotografiích jsou zastoupeny různé druhy papoušků od andulek, agapornisů a alexandrů přes žaky a amazoňany až po kakaduy a velké ary. Vesměs jde o ochočené domácí mazlíčky. Hodnotíme nejen kompozici a kvalitu snímku, ale i nápad a kreativitu tvůrce. Prosincová fotosoutěž je druhou v pořadí, na diskusním fóru Ararauna.cz budou stejné soutěže probíhat každý měsíc – vždy na konkrétní zvolené téma. Nejlepší snímky se postupně objeví i na webu Ararauna.cz, a to buď v článku o konkrétní soutěži, nebo také jako ilustrační fotografie ke zpravodajským textům.

Každý měsíc nová fotosoutěž o ceny

Vítězem vánoční fotosoutěže se stane autor té soutěžní fotografie, který obdrží nejvíce hlasů od čtenářů. Každý uživatel přitom může hlasovat jenom jednou (jeho hlas je vázaný na uživatelský účet diskusního fóra Ararauna.cz). Všichni soutěžící mohou vyzvat své známé i přátele, aby se hlasování zúčastnili a podpořili jejich fotografii, což se v několika případech už na sociálních sítích děje. Zároveň uvítáme vaše návrhy a náměty, jak tematicky zaměřit některou z dalších fotosoutěží. Nezaměřujeme se přitom výhradně na majitele ochočených papoušků, rádi zorganizujeme fotosoutěž pro chovatele o nejlepší snímky z aktuální chovné sezóny, nejlepších chovatelských zařízení, apod.

K TÉMATU: Ochočení papoušci a hračky: kdo vyhrál ve fotosoutěži diskusního fóra Ararauna.cz?

I v následujících měsících počítáme s tím, že výherci fotosoutěží obdrží kromě výsady vystavení fotografií na titulních stranách diskusního fóra Ararauna.cz i samotného webu také věcnou cenu od eshopu Čoko-papoušek.cz, tematicky zaměřenou podle námětu dané fotosoutěže. Pokud vás zajímá, které snímky uspěly v předchozí listopadové fotosoutěži, můžete si je prohlédnout zde.

Úvodní foto: Rubik (jeden ze soutěžních snímků vánoční fotosoutěže)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..