Ochočení papoušci a hračky: kdo vyhrál ve fotosoutěži diskusního fóra Ararauna.cz?

Papoušek senegalský (Foto: Viki/Forum Ararauna.cz)Jednou z novinek diskusního fóra na webu Ararauna.cz jsou pravidelné měsíční fotosoutěže. První proběhla v listopadu na téma „Papoušci a hračky“. Registrovaní uživatelé fóra mohli vkládat jakékoli fotografie ochočených papoušků s jejich oblíbenými hračkami. Na konci měsíce byli vybrány ze všech soutěžních snímků dva vítězné – koupající se papoušek senegalský od uživatelky Viki (titulní fotografie tohoto článku) a hrající si alexandři malí Oskar a Saša od diskutující s přezdívkou ačneR. „Tyto vítězné fotky budou vystaveny na hlavní stránce diskusního fóra do vyhlášení vítězů další fotosoutěže,“ oznámil administrátor fóra a autor nápadu Karel Otruba.

Celkem se listopadové fotosoutěže zúčastnilo sedmnáct majitelů ochočených papoušků. Všechny soutěžní snímky si můžete prohlédnout zde. Mezitím už ovšem odstartovala nová, prosincová fotosoutěž zaměřená na Vánoce, tentokrát už o věcnou cenu. Výherce, jehož snímek nejlépe zobrazí papouška či papoušky o Vánocích, získá hračku „Ohnivá čára“ od eshopu Čoko-papoušek.cz. Účast v soutěži je jednoduchá: stačí se zaregistrovat jako uživatel diskusního fóra Ararauna.cz na adrese https://forum.ararauna.cz a vložit fotografii do této diskuse (kliknout na „Odpověď“ pod poslední příspěvek v diskusi k vánoční fotosoutěži).

K TÉMATU: Ararauna.cz a Papoušci.net spojují síly. Vzniklo diskusní fórum pro slušné chovatele

Vítězný snímek na konci měsíce vyberou sami uživatelé diskusního fóra Ararauna.cz prostřednictvím hlasování. Výherce a jeho fotografie budou po celý následující měsíc umístěni na hlavní stránce diskusního fóra Ararauna.cz a získá zmiňovanou hračku pro papouška. Nejlepší snímky se objeví po Novém roce také v samostatném článku přímo na webu Ararauna.cz. A co všechno může být na soutěžních snímcích? Kromě obligátního stromečku i papoušci při rozbalování dárků, při hře s vánočními ozdobami, u štědrovečerního stolu, případně ve vánočně vyzdobené kleci, ale uvítáme i snímky z vánočních voliér s chovnými ptáky.

Alexandři malí Oskar a Saša na jedné z vítězných fotografií listopadové fotosoutěže (Foto: ačneR/Forum Ararauna.cz)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..