Uříznuté uši nestačí, „papouščí muž“ plánuje plastiku nosu, aby se podobal svým arům

Ted RichardsUVNITŘ VIDEO – Přede dvěma měsíci šokoval svět rozhodnutím uříznout si uši, aby se více podobal svým ochočeným papouškům, nyní vášnivý chovatel čtyř velkých arů Ted Richards plánuje plastiku nosu do podoby papouščího zobáku. Šestapadesátiletý Brit má po těle 110 tetování, nespočet piercingu a jazyk rozřezaný na padesát kousků. Operace, při níž mu známý odstranil ušní boltce, trvala šest hodin. „Nemyslím si, že je to něco divného, pro mě to je naprosto normální,“ prohlásil chovatel v televizní Show Jeremyho Kyla na britském televizním kanálu ITV. „Od roku 1996 jsem toužil provést těžkou modifikaci svého těla. Viděl jsem někoho v zahraničí, kdo to podstoupil. Nejdříve jsem chtěl mít všude tetování, ale moje tehdejší přítelkyně byly proti,“ uvedl Ted Richards.

Chovatel si dokonce nechal nabarvit bělmo očí, aby se barvou duhovky přiblížil svým papouškům. Jeho současná přítelkyně, o pětadvacet let mladší Suzannah, jej v jeho nezvyklém koníčku podporuje: sama má po těle mnoho piercingu a křiklavě obarvené vlasy. „Každý má právo na svůj vlastní názor i na to, jak bude vypadat,“ odmítá kritiku svého zjevu Ted Richards. Své uši prý „neměl rád“ a jejich odstranění přesně splňovalo jeho požadavek na nezvyklou modifikaci těla. „Je to můj život a moje tělo a co na to říkají ostatní, mě nezajímá,“ říká. Chirurgické odstranění uší považuje za „to nejlepší“, co se mu mohlo stát. „Jsem tak šťastný a stále tomu nemohu uvěřit, že se musím pořád dívat do zrcadla,“ popsal v televizní show.

Příšerné, reagoval plastický chirurg

Své první tetování si Ted Richards nechal udělat v roce 1976. V té době ještě pracoval jako dělník v obuvnické továrně. Postupem času přibývala další tetování, ale i neobvyklejší změny. Ted má například v rukou implantované magnety a často se baví tím, že na různých party holýma rukama přitahuje drobné kovové předměty. Kromě čtyř papoušků ara chová i leguána a pitbullteriéra. Dlouhé hodiny tráví na internetu a hledá způsoby, jak by mohl ještě více přizpůsobit svůj obličej zjevu Ellieho, ary zelenokřídlého, a Teaky, křížence ary ararauny a ary zelenokřídlého, běžně označovaného jako ara harlekýn. Ačkoli rád neustále zmiňuje operaci, při které mu „známý“ odstranil ušní boltce, ani v pořadu Jeremyho Kyla neprozradil, kdo ji provedl.

K TÉMATU: Ochočený žako zahnal útočníka, který napadl jeho majitelku při venčení v parku

„Druhý den jsem šel do supermarketu a když jsem tam vešel, prohlásil jsem „Sakra, venku je dneska nějak větrno, hrozně mi fouká do uší“, až se všichni rozesmáli,“ přidal k dobru historku z doby těsně po zákroku. Plastickým chirurgům ale při pohledu na uříznuté uši není moc do smíchu. „Jsem naprosto zděšen, když jsem se dozvěděl, že někdo dobrovolně podstoupil takovou věc a možná ještě víc tím, že našel někoho, kdo to provedl,“ řekl deníku The Telegraph plastický chirurg a člen britské asociace estetických plastických chirurgů Marc Pacifico. „Je ovšem smutnou pravdou, že pokud chcete něco opravdu špatného, nakonec najdete někoho, kdo to bude ochoten udělat.“ Pacifico podle svých slov věří, že nešlo o kvalifikovaného lékaře, protože ten by porušil etické a morální zásady.

Úvodní foto: YouTube.com/The best Channel New Funny

Předchozí článek

Neoféma oranžovobřichá v Německu? ACTP uvažuje o zapojení do chovného programu

Dálší článek

Petr Jaroš: Mexičtí amazoňani žlutolící nás uchvátili, chceme složit čtvrtý chovný pár

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nejčtenější